контрольний переказ 9 клас

контрольний переказ 9 клас


Мета: з’ясувати рівень сформованості таких текстотворчих умінь, як уміння визначати теми й головну думку тексту, підтеми і мікротеми (у процесі самостійного складання плану), добирати адекватні змісту виражальні засоби мови, реалізувати задум (письмово відтворювати текст), удосконалювати написане; виховувати повагу до таких рис, як працелюбність, відповідальність, самокритичність; удосконалювати навички самостійної роботи, розвивати логічне мислення, писемне мовлення, пам’ять, збагачувати й уточнювати словниковий запас учнів.


Контрольний переказ тексту у 9 класі. Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. План-конспект уроку. Української мови у 9-А класі. Тема: Контрольний переказ тексту. Мета: з’ясувати рівень сформованості вміння письмово переказувати текст розповідного характеру; розвивати культуру писемного мовлення, мислення; сприяти збагаченню словника, виховувати повагу до людей, що ціною власного життя вибороли мир, свободу й незалежність; формувати комунікативну компетентність. Обладнання: текст переказу. Перебіг уроку. І. Оголошення теми й мети уроку.


Мета: з’ясувати рівень сформованості таких текстотворчих умінь, як уміння визначати темиу й головну думку тексту, підтеми і мікротеми (у процесі самостійного складання плану), добирати адекватні змісту виражальні засоби мови, реалізувати задум (письмово відтворюапти текст), удосконалювати написане; розвивати логічне мислення, писемне мовлення, пам’ять, збагачувати й уточнювати словниковий запас учнів;. Конспект на урок Українська мова скачати.


Українська мова 9 клас - Розробки уроків - 2017 рік. Урок 17. PM № 8. Докладний письмовий контрольний переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. Мета: повторити відомості про текст та його ознаки, стилі й типи мовлення, особливості тексту публіцистичного стилю, з’ясувати рівень сформованості вміння письмово переказувати текст публіцистичного стилю; розвивати культуру писемного мовлення, сприяти збагаченню словникового запасу; удосконалювати навички самостійної роботи; виховувати порядність, чесність, відповідальність. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок (перевірки .


Тема. Письмовий вибірковий переказ тексту наукового стилю. Мета: перевірити рівень сформованості мовленнєво-мисленнєвих умінь учнів усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, запам`ятовувати конкретні факти , послідовність викладу матеріалу; мовленнєво-комунікативних умінь здійснювати змістово-композиційний і мовний аналіз тексту наукового стилю, сприймати науковий текст, розуміти його, вибирати інформацію відповідно до комунікативного завдання й відтворювати…


Контрольний переказ тексту/ 9 клас. 2017-03-12, 13:28. План-конспект уроку української мови у 9-А класі. Тема: Контрольний переказ тексту Мета: з’ясувати рівень сформованості вміння письмово переказувати текст розповідного характеру; розвивати культуру писемного мовлення, мислення; сприяти збагаченню словника, виховувати повагу до людей, що ціною власного життя вибороли мир, свободу й незалежність; формувати комунікативну компетентність. Обладнання: текст переказу. Перебіг уроку. І. Оголошення теми й мети уроку.


Переказ для 6 класу Жарт. Дякую. Купа сміття. Переказ для 6 класу Жарт. Тупие боти. Звуковий запис слів.


Контрольний докладний переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. § 35. Письмовий докладний переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. Пригадаймо. Текст публіцистичного стилю впливає на читача поданою інформацією, а також висловленою в тексті позицією автора. Просто всі навчальні дії (навіть у старших класах) можна розгорнути в ігрові формі. Написати, наприклад, усі формули, теореми, визначення у вигляді казок і легенд, побудувати урок за сценарієм якоїсь вистави, розгорнути його у формі якогось детективу. Переконаний, що навіть поважним, серйозним одинадцятикласникам такий підхід імпонуватиме.


9 КЛАС. У 9-му класі програма передбачае проведения таких видів переказів: усні стислий переказ тексту наукового і публіцис-тичного стилів, вибірковий переказ тексту художнього стилю; письмовий докладний переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. Обсяг докладного переказу — 300—350 слів, стислого та вибіркового — 450—700 слів. Докладний переказ 13 творчим завданням. Мова I культура. Т в о р ч е з а в д а н н я : поміркувати, яким чином можна позбавитися суржику в мовленні украінців.


Варто пригадати різницю між вибірковим і стислим переказом. У стислому переказі відбір матеріалу для зв'язного викладу визначається ступенем важливості окремих положень тексту, а у вибірковому — за даною темою. Для того, щоб написати вибірковий переказ: - вдумайтесь у тему; - прослухайте або прочитайте текст, подумки визначаючи, які події чи описи пов'язані з темою; - виберіть з тексту матеріал, необхідний для повного розкриття запропонованої теми, упорядкуйте його; - продумайте композицію і план. Зауваги.


10 клас. УМ10-29_1. Тема 2. Фонетика української літературної мови як учення про її звукову систему. Контрольний стислий переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. Напишіть стислий переказ тексту , завершивши його власними роздумами про стан сучасної української сім'ї, роль у житті української родини чоловіка-батька та про необхідність дотримуватись національних сімейних традицій (5 -7 речень). Не переписуйте слово в слово. Стислий переказ передбачає лаконічну, максимально коротку передачу змісту прочитаного чи прослуханого тексту. Такий переказ спонукає глибоко вникати в зміст твору, аналізувати його, з тим щоб виділити основне, найголовніше і зберегти його в переказі, випустивши деталі.


10 клас. УМ10-29_1. Тема 2. Фонетика української літературної мови як учення про її звукову систему. Контрольний стислий переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. Напишіть стислий переказ тексту , завершивши його власними роздумами про стан сучасної української сім'ї, роль у житті української родини чоловіка-батька та про необхідність дотримуватись національних сімейних традицій (5 -7 речень). Не переписуйте слово в слово. Стислий переказ передбачає лаконічну, максимально коротку передачу змісту прочитаного чи прослуханого тексту. Такий переказ спонукає глибоко вникати в зміст твору, аналізувати його, з тим щоб виділити основне, найголовніше і зберегти його в переказі, випустивши деталі.


Диктанти для 9 класу на різні тематики котрі будуть на підсумкових атестаціях. Контрольні диктанти для 9 класу. Гончар чарівник. У майстерні Саливона Глека було вогко й незатишно, як і в будьякій старій гончарні. Олійний ліхтар висів під низькою стелею, шипів і потріскував. Було б там зовсім темно, коли б навпроти широких дверей не палало горно, що в ньому гончарі випалюють посуд. У грі відблисків, які метушились по стінах майстерні, все видавалось химерним і непевним. На трамках стояли готові до випалювання миски, горнята, гладишки й глечики мальовані чи просто муравлені, підсушені, але ще сирі.


Докладний переказ передбачає дослівне відтворення прослуханого чи прочитаного тексту на основі активного використання лексики оригіналу. Такий переказ навчає: — розуміти зміст тексту і задум автора; — встановлювати послідовність подій та причинову взаємозалежність між подіями і фактами; — загострювати увагу на вмінні запам'ятовувати кожну деталь твору; — максимально відтворювати його зміст на основі найбільш доцільних виражальних мовних засобів.


Уроки №19. Тема. Контрольний докладний письмовий переказ тексту розповідного характеру з елементами опису тварин, що містить синоніми та антоніми (за колективно складеним планом). Мета: перевірити, як учні вміють передавати зміст почутого, добирати відповідні мовні засоби, визначати стиль і тип мовлення тексту, складати простий план; удосконалювати навички самостійної роботи; розвивати, увагу, пам'ять, логічне мислення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до всього живого. Тип у р о к і в: уроки перевірки та обліку здобутих знань, умінь і навичок. Перебіг уроків. Ознайом.


Види переказів чітко визначені за класами від 5-го по 11-й. Кожен вид представлений рядом текстів, за обсягом відповідних вимогам чинної програми. Окрім текстів, збірник пропонує ряд підготовчих вправ та завдань словниково-семантичного, граматичного та правописного спрямування. Перекази (навчальні та контрольні) за простим планом. 1. Художні тексти розповідного характеру з елементами опису тварини для докладного переказу (усно і письмово). Чайка, якої не любили. Цього літа я знову на морському узбережжі.


Алгебра Англійська мова Астрономія Геометрія Математика Російська мова Українська мова Фізика Хімія. Домашні завдання. 9 клас. Українська мова. Жовтобрюх В. ДИВИТИСЬ. Заболотний О., Заболотний В. ДИВИТИСЬ. Авраменко О.


9 клас О. П. Глазова. l НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ НА УРОЦІ ТА ВДОМА w Зошит з розвитку мовлення w Розробки уроків. l Електронна версія підручника для безкоштовного завантаження. l ІНТЕРНЕТ-ПІДТРИМКА w Інтерактивне подання теоретичного матеріалу w Тестові завдання до кожної з вивчених тем для самоконтролю (інтерактивне виконання). Виразне ливості вибіркового переказу тексту. читання тексту наукового стилю; уміння виділяти. наукового сти- в тексті потрібну інформацію та відтво . Усний вибірковий переказ тексту «Вияв рис національно-го характеру українців у мові» за самостійно складеним простим планом. (Впр. 62).


Докладний письмовий переказ тексту - СИНТАКСИС. ПУНКТУАЦІЯ | Відповіді Українська мова 9 клас Авраменко. ГДЗ | 4book.org - Учебники, ГДЗ, решебники. Докладний письмовий переказ текстуЗАДАНИЯ.


9 клас: Плани­-конспекти уроків. І. А. Крівіч, Л. І. Сургай. Ranok Publishing House Ltd. Уроки 4344 Розвиток звязного мовлення Контрольний переказ тексту публіцистичного стилю. 141. Урок 45 Складання схем вивчених речень Тренувальні вправи. 143. Урок 46 Тематична контрольна робота Безсполучникове складне речення і Складне речення з різними видами звязку Тестування Контрольне. 145. Больше.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ядс 2 клас зошит відповіді грущинська

усі уроки алгебри 11 клас бабенко відповіді

гдз family and friends 4 grammar book